סוריה 366 גלובאלי כללי
סוריה - UNICEF Israel

השותפים שלנו:

אנו עובדים ב-190 מדינות כולל:

עזרו לשמור על ילדי סוריה בטוחים

קשה להאמין אבל ילדי סוריה ממשיכים לשלם את מחיר המלחמה

שישה מיליון ילדים הפכו לפליטים ועקורים מאז תחילת הלחימה בסוריה בשנת 2011. רבים איבדו את בני משפחתם והם בודדים לגמרי בעולם. אף ילד לא צריך לחוות אפילו יום אחד של אלימות שהילדים בסוריה סובלים כבר תשע שנים: נשק כימי, הפגזות, המקום לו הם קוראים בית הפך לגיהינום עלי אדמות. זה יותר מדי עבור כל אדם.

המלחמה האמיתית להצלת הילדים מתחילה אחרי ההפגזות, רוב רובם של הילדים מתים מקריסת תשתיות הסניטציה ולא מהלחימה עצמה. וכאן יוניסף נכנסים לתמונה. אנו מספקים מים נקיים, חיסוני פוליו, מזון לתת תזונה, מחסה, שירותים פסיכולוגיים וכל מה שילדי סוריה זקוקים לו כדי לשרוד. 8 מתוך 10 ילדים בסוריה זקוקים לעזרה מיידית.

כך נראות הפנים של ילד שנאלץ לברוח מהבית

עבדאללה בן ה-10 צולם ב-11 בפברואר בזמן שהמתין לנסיעה אל הלא נודע. המשפחה שלו נמלטה מהכפר אטאריב לאחר הפגזות חוזרות ונשנות: "כולם כבר עזבו את הכפר, נשארנו אחרונים. אולי בכפר אחר לא יירו עלינו."
עבדאללה הוא חלק מלא פחות ממיליון אנשים, רובם ילדים ונשים, שברחו מהקרבות בסוריה בחודשים האחרונים. משפחות מתגוררות באוהלים באמצע המדבר חשופות לתנאי מזג האוויר הקשים. בחורף, הצפות של האוהלים בגלל הגשם כבר הפכו לעניין שבשגרה, בקיץ החום, הצפיפות והמחסור במים הופכים לקרקע פוריה להתפשטות מגפות,  מה שמדרדר את תנאי המחיה אפילו יותר.

אנחנו בשטח כדי לעזור לילדים כמו עבדאללה בטיפול רפואי, מים נקיים, בגדים חמים וטיפול בתת תזונה. לאף ילד לא מגיע למות בגלל תנאי מזג אוויר, מחלות או והפגזות. למרות הכל ילדי סוריה שומרים על אופטימיות ורק רוצים לחיות.

אנחנו מגיעים לאזורים מרוחקים ומורכבים בסוריה, יותר מכל גוף סיוע אחר. אנחנו לא מוותרים על ילדים כי קשה לנו להגיע אליהם. בזכותכם, נוכל להציל יותר ילדים ולהעניק להם הווה ועתיד טובים יותר.

עזרו לשמור על ילדים בסוריה בטוחים

130 ש"ח יכולים לספק חודשיים של ממרח בוטנים שיעזור להחזיר לחיים ילדים בתת תזונה חמורה

hidden
חודשית חד-פעמית

השפיעו יותר בעזרת תרומה קטנה חודשית

אנו מודים על כל תרומה. ביכולתכם להשפיע יותר באמצעות תרומה קטנה יותר בכל חודש. הדבר מעניק תמיכה קבועה לאורך זמן בפרויקטים מתמשכים ועוזר ליותר ילדים לגדול בשמחה, בבריאות ובביטחון.

לא הפעם, תודה
54 43
75 50
385 104
תרומתך מספקת 2000 טבליות לטיהור מים לילדים בכל חודש יועברו 8 מנות מזון מציל חיים לילדים בתת תזונה
תרומתך מספקת 15 מנות מזון מציל חיים לילדים בתת תזונה בסוריה בעזרתך נספק חימום לילד על בסיס חודשי
סכום זה יוכל לספק בדיקה רפואית ל-30 ילדים בחודש בזכותך בכל חודש ילד יקבל 8 מנות מזון מיוחד לתת תזונה ושמיכה חמה
תרומה בסכום של:
A donation of:
תרומה בסכום של:
תרמו עכשיו