תרומה כללית 2 גלובאלי כללי
דף תרומה - UNICEF Israel

השותפים שלנו:

אנו עובדים ב-190 מדינות כולל:

תרמו ליוניסף

לתרום ולשמור על ילדים בטוחים

מה שאתם עומדים לעשות יכול לשנות את חייו של ילד לנצח.

בין אם תחליטו לתרום תרומה חד פעמית או לתת מתנה באופן חודשי, אנו מבטיחים כי התרומה שלכם ליוניסף היום תשמש לסייע בשמירה על ביטחונו ושלומו של ילד.

אלפי ילדים מתים מדי יום ממחלות שקל למנוע. מחלות כמו מלריה, כולרה וחצבת גוזלות את חייהם של מיליוני ילדים מדי שנה. התרומה שלכם היום יכולה לעזור לנו להכשיר עובדי בריאות כך שתוכלו לעזור לספק לילדים ואמהותיהם טיפול מציל חיים, כגון ייעוץ תזונתי, רשתות יתושים נגד מלריה ותוספי ויטמינים, כדי לשמור עליהם מפני מחלות. יש לכם הזדמנות להציל חיים של ילד.

60 ש"ח

תרומה חודשית בסך 60 ש"ח יכולה לספק למיילדות כל מה שהן צריכות כדי ליילד בבטחה 12 תינוקות

מדוע לתת תרומה חודשית?

כארגון סיוע לילדים, אנו עובדים עם משפחות, קהילות וממשלות בלמעלה מ -190 מדינות בכדי להתמודד עם הבעיות השורשיות והסימפטומים שהמשפיעים ישירות על ילדים. העבודה שלנו היא לספק סיוע לטווח ארוך כדי ליצור שינוי בחייהם של ילדים לאורך שנים קדימה, כמו גם מענה לצרכים המידיים של הילדים.

כשאתם תורמים ליוניסף באופן קבוע, אתם למעשה הופכים לחלק מאותה עבודה ארוכת טווח המיועדת לשמור על בטיחותם של הילדים הפגיעים בעולם. לדוגמה, תרומת 60 ש"ח בכל חודש יכולה לעזור לנו לצייד את עובדי הבריאות במיכלים מקוררים לנשיאת חיסונים, ולוודא שהחיסונים מצילי החיים נגד מחלות כמו פוליו, שעלת וחצבת נשמרים קרירים מספיק בכדי להישאר יעילים. המשמעות היא שאפילו ילדים במקומות הנידחים ביותר יכולים להיות מוגנים מפני מחלות.

תרומה חודשית של 100 ש"ח תוכל לספק את כל הציוד והתרופות שמיילדת צריכה כדי ליילד שניים עשר תינוקות בבטחה, ולהעניק לאם וגם לילד את ההתחלה הטובה ביותר.

תורמים בביט, בטלפון, או בהעברה בנקאית

אם אתם מעדיפים לתרום באפליקציית ביט נין לעשות זאת במספר https://bit.ly/3tbLkmE

לתרומה בטלפון ניתן להתקשר לקו התרומות הייעודי שלנו: 074-7034449

העברה בנקאית ניתן להעביר לידי:

בנק הפועלים - 12
סניף ראשי ת"א - מס' 170
חשבון 314042
הקרן הישראלית למען יוניסף

190

בעזרתך אנו עובדים כדי להגן על ילדים וזכויותיהם ביותר מ-190 מדינות ברחבי העולם.

למה יוניסף?

יוניסף דואג לכן שילדי העולם יזכו לביטחון תזונתי, חיסונים, חינוך והגנה הרבה יותר מכל ארגון אחר. עשינו יותר כדי להשפיע על חוקים, מדיניות ומנהגים כדי לסייע בהגנה על ילדים מכל ארגון סיוע אחר בעולם. ואנחנו לא מתכוונים להפסיק עד שהעולם יהיה מקום בטוח לכל ילדינו.

אנו לא מתוקצבים ע"י האו"ם ומסתמכים לחלוטין על תמיכה מאנשים טובים כמוכם כדי שנוכל לבצע את עבודתנו החיונית להגנה על ילדים בסכנה, שינוי חייהם ובניית עולם בטוח יותר לילדים של מחר.

 

hidden
תרומה חודשית תרומה יחידה

השפיעו יותר בעזרת תרומה קטנה חודשית

אנו מודים על כל תרומה. ביכולתכם להשפיע יותר באמצעות תרומה קטנה יותר בכל חודש. הדבר מעניק תמיכה קבועה לאורך זמן בפרויקטים מתמשכים ועוזר ליותר ילדים לגדול בשמחה, בבריאות ובביטחון.

לא הפעם, תודה
54 22
82 43
130 60
התרומה שלך תספק מאגדת חיסונים שלמה לילד כל חודש אתם יכולים להציל 15 ילדים מהתייבשות באמצעות מלחי הזנה
תרומתך תעניק מארז של 16 מנות מזון מיוחד לטיפול בתת תזונה התרומה שלך יכולה לספק מים נקיים ל-600 ילדים.
תרומתך הנפלאה תעניק ספרי תרגול ל-180 ילדים ועפרונות לבית ספר שלם! כל חודש התרומה שלך יכולה להגן על 100 ילדים מפני מחלת הפוליו.
תרומה בסכום של:
A donation of:
תרומה בסכום של:
תרמו עכשיו