דף תרומה - ערבית 216 גלובאלי כללי
דף תרומה - ערבית - UNICEF Israel

השותפים שלנו:

אנו עובדים ב-190 מדינות כולל:

תרמו ליוניסף

לתרום ולשמור על ילדים בטוחים

מה שאתם עומדים לעשות יכול לשנות את חייו של ילד לנצח.

בין אם תחליטו לתרום תרומה חד פעמית או לתת מתנה באופן חודשי, אנו מבטיחים כי התרומה שתעבירו ליוניסף היום תשמש לסייע בשמירה על ביטחונו ושלומו של ילד.

אלפי ילדים מתים מדי יום ממחלות שקל למנוע. מחלות כמו מלריה, כולרה וטיפוס תובעות את חייהם של מיליוני ילדים מדי שנה. עם זאת תרומה של 55 ליש"ט ממך היום יכולה לעזור לנו להכשיר עובדי בריאות כך שתוכלו לעזור לספק לילדים ואמהותיהם טיפול מציל חיים, כגון ייעוץ תזונתי, רשתות יתושים נגד מלריה ותוספי ויטמינים, כדי לשמור עליהם מפני מחלות. התרומה שתבצע היום עשויה לעזור להציל חיים של ילד.

 

מדוע לתת תרומה חודשית?

כארגון צדקה של ילדים, אנו עובדים עם משפחות, קהילות וממשלות בלמעלה מ -190 מדינות בכדי להתמודד עם גורמי השורש, כמו גם התסמינים, של בעיות המשפיעות ישירות על ילדים. העבודה שלנו היא לספק סיוע לטווח ארוך שיוצר שינוי בר-קיימא לילדים כמו גם מענה לצרכים המידיים של הילדים.

כשאתה מגדיר תרומה קבועה ליוניסף, אתה הופך לחלק מאותה עבודה ארוכת טווח המיועדת לשמור על בטיחותם של הילדים הפגיעים בעולם. לדוגמה, על ידי תרומת 16 ליש"ט בכל חודש, אתה יכול לעזור ליוניסף לצייד את עובדי הבריאות בתיבות קרות עבור חיסונים, ולוודא שהחיסונים מצילי החיים נגד מחלות כמו פוליו, שיעול קנה וחצבת נשמרים קרירים מספיק בכדי להישאר יעילים. המשמעות היא שאפילו ילדים במקומות הנידחים ביותר יכולים להיות בטוחים מפני מחלות.

לחלופין, תרומה חודשית של 25 ליש"ט ממך תוכל לספק את כל הציוד והתרופות שמיילדת צריכה כדי להעביר יותר מ 12 תינוקות בבטחה, ולהעניק לאם וגם לילד את ההתחלה הטובה ביותר.

תורמים בטלפון, או בהעברה בנקאית

אם אתם מעדיפים תרומה בטלפון, תוכלו להתקשר לקו התרומות הייעודי שלנו: 074-7034449.

אם מעדיפים בהעברה בנקאית, תוכלו להעביר את הסכום שבו אתם מעוניינים ל:
בנק הפועלים - 12
סניף מונטיפיורי - מס' 781
חשבון 314046
הקרן הישראלית למען יוניסף.

למה יוניסף?

יוניסף מוודאת שיותר מילדי העולם מוזן, מחוסנים, מחונכים ומוגנים מכל ארגון אחר. עשינו יותר כדי להשפיע על חוקים, מדיניות ומנהגים כדי לסייע בהגנה על ילדים מכל צדקה אחרת. נעשה דברים. ואנחנו לא מתכוונים להפסיק עד שהעולם יהיה מקום בטוח לכל ילדינו.

אנו לא מקבלים מימון מתקציב האו"ם. אנו מסתמכים לחלוטין על תרומות מרצון כמו שלך למימון עבודתנו החיונית להגנה על ילדים בסכנה, שינוי חייהם ובניית עולם בטוח יותר לילדים של מחר.

אנא תן את מה שאתה יכול ותרום באופן מקוון עכשיו. תודה על התרומה שלך.

התרומה שלך תעבור לתמיכה בעבודתה של יוניסף ברחבי העולם.

hidden
תרומה חודשית תרומה יחידה

השפיעו יותר בעזרת תרומה קטנה חודשית

אנו מודים על כל תרומה. ביכולתכם להשפיע יותר באמצעות תרומה קטנה יותר בכל חודש. הדבר מעניק תמיכה קבועה לאורך זמן בפרויקטים מתמשכים ועוזר ליותר ילדים לגדול בשמחה, בבריאות ובביטחון.

לא הפעם, תודה
54 22
82 43
130 60
54 השקלים שלך יוכלו לספק בדיקות HIV ליותר מ-30 נשים בהריון כדי לעזור להגן על התינוקות שלהן. כל חודש, התרומה שלך יכולה לעזור לספק מלחי התייבשות מצילי חיים לטיפול ב-15 ילדים.
82 השקלים שלך יוכלו לעזור לאמן עובד בריאות שיוכל לספק טיפול מציל חיים לילדים. כל חודש התרומה שלך יכולה לספק מים נקיים ל- 600 ילדים.
130 השקלים שלך יוכלו לקנות ספרי תרגול ל-180 ילדים ועפרונות לבית ספר שלם. כל חודש התרומה שלך יכולה לעזור להגן על 100 ילדים מפני מחלת הפוליו.
תרומה בסכום של:
A donation of:
תרומה בסכום של:
תרמו עכשיו