הודו קורונה 8120 גלובאלי כללי
הודו קורונה - UNICEF Israel

השותפים שלנו:

אנו עובדים ב-190 מדינות כולל:

הודו זקוקה לכם

בהודו מתים בכל דקה שני אנשים מקורונה

נגיף הקורונה משתולל בהודו באופן חסר תקדים והמדינה הפכה לזירת הקורונה המסוכנת ביותר בעולם, ומה שמתרחש בה הולך ומתקרב למחזה אימים: נראה כי בתי החולים בה הגיעו לקיבולת המקסימלית, בשונה מהגל הראשון, הפעם הצעירים הם אלה שתופסים את המיטות. בדלהי 65% מהחולים הם מתחת לגיל 40, חלקם ילדים.

בהודו מתים בכל דקה מתים 3 אנשים מקורונה

מערכת הבריאות של הודו כורעת תחת עומס המתים והחולים ממגפת הקורונה, ובבתי הקברות והמשרפות לא עומדים בקצב. הזינוק שנרשם בשבוע האחרון בממדי המגפה הביא למחסור במכלי חמצן בבתי החולים, ובכמה מקרים חולים שהמתינו לטיפול ולא הספיקו להיבדק בידי רופאים התמוטטו ומתו.

מחסור במכונות הנשמה עבור ילדים

תינוקות רכים ואמהות עם סיבוכים לאחר לידה, ילדים שחלו בדלקת ריאות ובעיות נשימה אחרות (דבר מאוד נפוץ באזורים המזוהמים בהודו) לא זוכים למכונות הנשמה בגלל העומס. מה שהוביל בתקופה האחרונה למקרי מוות רבים של ילדים. הם זקוקים לחמצן כדי לשרוד.

הילדים בהודו - הקרבנות השקטים של המגיפה

הודו ספגה מכה קשה שריסקה את הכלכלה לחלוטין, המשק נעצר, התיירות לא קיימת והמוות נמצא בכל מקום. כמעט 18 מיליון נדבקים, הרבה מהם לא יכולים לעבוד וזקוקים לטיפול רפואי שאינו נגיש עבורם, יוצרים לחץ כלכלי אדיר על משפחות קשות יום והילדים הפגיעים ביותר בעולם. כבר שנה שהמשק העולמי מקרטע ומשפחות רבות הדרדרו לעוני מחפיר. ילדים חשופים לניצול והתעללות או נאלצים לראות את הוריהם נלחמים על חייהם ללא טיפול רפואי. התוצאה היא עלייה ניכרת בעבודת ילדים שמפסיקים ללמוד כדי להביא אוכל הבייתה.

יוניסף פועל למיגור מגפת הקורונה בהודו מראשיתה, אנחנו מנסים לעצור את ההשלכות ההרסניות על חייהם של הילדים ובני משפחותיהם.

אנחנו זקוקים בדחיפות לתמיכה שלך כדי שביחד נוכל להציל חיים בגל הקורונה הקטלני הזה, כדי שנוכל לספק חמצן, תרופות, בדיקות ולחזק את המערכת הבריאות ההודית לא רק לתקופה הנוכחית אלא גם לשנים הבאות.

בנוסף לעשייה הקבועה שלנו בהודו, הכוללת סיוע רפואי, טיפו בתשתיות, מניעת נישואי קטינים ועבודת ילדים, בשנה החולפת הכשרנו למעלה מ-2.8 מיליון אנשי צוות רפואי ועובדי בריאות הקהילה בדרכי טיפול ומניעת התפרצות מגפות וזיהוי תסמינים.

סיפקנו ציוד מגן ל-34,700 אנשי רפואה

דאגנו לציוד ושירותי היגיינה ל-4.3 מיליון איש.

סיפקנו ל-57.4 מיליון ילדים פתרונות חינוך באמצעות שיעורי און ליין לתלמידים שברשותם אינטרנט, והרדיו לאלה שאין להם גישה לרשת.

עזרו לשמור על ילדים בהודו בטוחים

130 ש"ח יכולים להעניק לילדים חודשיים של טיפול בתת תזונה חמור

hidden
חודשית חד-פעמית

השפיעו יותר בעזרת תרומה קטנה חודשית

אנו מודים על כל תרומה. ביכולתכם להשפיע יותר באמצעות תרומה קטנה יותר בכל חודש. הדבר מעניק תמיכה קבועה לאורך זמן בפרויקטים מתמשכים ועוזר ליותר ילדים לגדול בשמחה, בבריאות ובביטחון.

לא הפעם, תודה
60 43
85 50
385 104
תרומה בסכום של:
A donation of:
תרומה בסכום של:
תרמו עכשיו