הקורונה לא תביס את הילדים - UNICEF Israel

השותפים שלנו:

אנו עובדים ב-190 מדינות כולל:

תרמו ליוניסף

נגיף הקורונה הפך להיות המשבר הגלובלי הגדול ביותר עבור ילדים מאז מלחמת העולם השנייה. שירותים מצילי חיים נקטעו ומערכות הבריאות קרסו. אנחנו נמצאים בחודשים קריטיים! 6000 ילדים יכולים למות בכל יום בגלל מחסור במזון, מים ושירותים חיוניים.

חייבים לפעול כדי להציל חיים. ההשלכות של הנגיף על ילדים הפגיעים ביותר הן הרסניות. מלחמות, מחלות, רעב ועוני הופכים לקשים אפילו יותר בצל הקורונה, שריסקה כלכלית את השכבות החלשות והשאירה אותם חשופים למחלה ולרעב. ההישרדות שלהם תלויה במהירות הסיוע שנוכל לספק להם.

מה שאנחנו מבקשים הוא פשוט: מים נקיים, סבון, ציוד רפואי וככפות לאנשי הרפואה 

מה שאתם עומדים לעשות יכול לשנות את חייו של ילד לנצח. רחיצת ידיים עם סבון היא אחד הדברים הזולים והיעילים ביותר שכולנו יכולים לעשות כדי להגן על עצמנו ועל אחרים מפני נגיף הקורונה. אבל מיליוני ילדים ומשפחות לא יכולים לבצע את הפעולה הבסיסית הזאת. התרומה שלכם תספק משאבים חיוניים בדיוק במקומות שצריך אותם. בזכותכם נוכל להביא מים נקיים לילדים, סבון וערכות היגיינה.

1.9 מיליון

ילדם ומשפחות בסוריה קיבלו מים נקים בשנה החולפת בזכות תרומותיכם ליוניסף

עזרו לנו להגן ולתמוך בילדים הפגיעים ביותר בעולם ובמשפחותיהם שנפגעו מנגיף הקורונה

כנראה שאת או אתה קוראים את השורות האלה בעודכם בסגר או אולי אפילו בידוד, צופים בטלוויזיה ועוקבים אחר התפשטות הנגיף שמתפשט ללא אפליה לכל העולם. בטוח שחשבת מה אפשר לעשות? איך אני יכול.ה לעזור? איך אני מסוגל.ת לשנות את המצב?

לילדים ומשפחות בסוריה יש צרכים אמיתיים פשוטים וברורים מאליו עבורנו, אבל עבורם זאת מתנה מצילת חיים.

לתרום ולשמור על ילדים בטוחים בסוריה

שנים של קונפליקטים ולחימה פגעו אנושות בתשתיות המים והסניטציה בסוריה. ל-14.6 מיליון איש אין גישה למי שתייה ראויים ול-7.6 מיליון איש יש מחסור חמור בשירותי היגיינה וסניטציה. הידרדרות בשירותי ההיגיינה והסניטציה כמו חוסר טיפול שוטף במערכות אספקת המים, זיהום של מי השתיייה בגלל ביוב וחוסר חיטוי המים, גורמים להתפרצות של מחלות שעוברות במים כמו הפטיטיס ומחלות מעיים. כעת, בזמן שמגפת הקורונה משתוללת, ההידרדרות מסכנת את בריאות הציבור ומהווה סכון גבוה להתפתחות מחלות רבות בגלל מחסור בהיגיינה.

190

בעזרתך אנו עובדים כדי להגן על ילדים וזכויותיהם ביותר מ-190 מדינות ברחבי העולם.

למה יוניסף?

יוניסף דואג לכן שילדי העולם יזכו לביטחון תזונתי, חיסונים, חינוך והגנה הרבה יותר מכל ארגון אחר. עשינו יותר כדי להשפיע על חוקים, מדיניות ומנהגים כדי לסייע בהגנה על ילדים מכל ארגון סיוע אחר בעולם. ואנחנו לא מתכוונים להפסיק עד שהעולם יהיה מקום בטוח לכל ילדינו.

אנו לא מתוקצבים ע"י האו"ם ומסתמכים לחלוטין על תמיכה מאנשים טובים כמוכם כדי שנוכל לבצע את עבודתנו החיונית להגנה על ילדים בסכנה, שינוי חייהם ובניית עולם בטוח יותר לילדים של מחר.

hidden
תרומה חודשית תרומה יחידה

השפיעו יותר בעזרת תרומה קטנה חודשית

אנו מודים על כל תרומה. ביכולתכם להשפיע יותר באמצעות תרומה קטנה יותר בכל חודש. הדבר מעניק תמיכה קבועה לאורך זמן בפרויקטים מתמשכים ועוזר ליותר ילדים לגדול בשמחה, בבריאות ובביטחון.

לא הפעם, תודה
64 25
95 48
156 96
בזכותך נעביר לילדים בסוריה ערכת היגיינה, הכוללת סבון, ציוד לרופא ילדים ואספקת מים לילד תרומה חודשית של 25 ש"ח תסייע לנו להעניק 1350 טבליות לטיהור מים במצבי חירום.
תרמו עכשיו 840 זוגות כפפות לאנשי הרפואה תרומה של 48 ש"ח מספקת 56 סבונים לניקיון ומניעת התפשטות מחלות.
תרומת ערכה מלאה להגנה על עובדי הרפואה הכוללת מגפיים, כפפות, מסכות וסרבל הגנה על כל הגוף. 96 ש"ח יסייעו לנו לספק 781 זוגות כפפות לעובדי הרפואה
תרומה בסכום של:
A donation of:
תרומה בסכום של:
תרמו עכשיו