אפגניסטן 2 אפגניסטן אפגניסטן
אפגניסטן - UNICEF Israel

השותפים שלנו:

אנו עובדים ב-190 מדינות כולל:

 סיוע חירום לילדי אפגניסטן

155 ש"ח

תרומת 155 ש"ח תוכל לספק מזון מציל חיים לילד או ילדה ל-3 שבועות שלמים! 

אפגניסטן מתפוררת וחייהם של מיליונים נמצאים בסכנה

המצב באפגניסטן מחמיר לאור עליתו המחודשת של הטליבאן והמשבר הכלכלי הכבד שפוקד את המדינה. יותר ויותר ילדים נותרו זקוקים לסיוע מיידי בדברים הכי בסיסיים: מזון, מים ואספקה רפואית. הילדים האפגניים משלמים על הקונפליקט בילדות שלהם. בנים ובנות מצאו את עצמם בתוך האלימות הגואה, רואים את משפחותיהם נקרעות ומופרדות, עדים לזוועות הלחימה וכעת, המשפחות נאלצות להתמודד גם עם איתני הטבע - רעידת האדמה הקטלנית ביותר שפקדה את המדינה ב-20 השנים האחרונות. מאות נהרגו ורבים נלכדו בהריסות, זאת משום שנגרם נזק כבד לאלפי בתים. צוותי החירום שלנו נמצאים בשטח, לסייע למשפחות והילדים הזקוקים לעזרה מיידית. 

אנחנו לא עוזבים את אפגניסטן, אנחנו לא נוטשים את הילדים, גם אם תהיה החרפה במצב

אנחנו נמצאים בשטח ואין לנו שום כוונות ללכת. הילדים והילדות זקוקים לנו בשטח ולא נאכזב אותם. בשנה החולפת הספקנו להגיע עם חיסוני פוליו ל-3.5 מיליון ילדים באזורים מרוחקים באפגניסטן, פתחנו מרכזים בטוחים לנשים ובנות: מקלטים שבהן הן יוכלו להרגיש בנוח, ללמוד, לזכות בהגנה וטיפול רפואי, טיפלנו בעשרות אלפי מקרי תת תזונה, סיפקנו ערכות סניטציה והיגיינה, מים נקיים, פתרונות חינוך, סיוע סוציאלי ועוד.

אפגניסטן מתפוררת, מיליוני ילדים נמצאים בסכנה ממשית וזקוקים לעזרתנו. אנחנו רוצים להגיע לכולם, אנחנו מוכנים לקחת על עצמנו את הסיכונים. אבל אנחנו זקוקים לעזרתכם: התרומה שלכם תעניק עתיד לילדים שעולמם חרב עליהם. 

איך אתם מגיעים לאפגניסטן?

יוניסף פועל באפגניסטן שנים, מדובר במדינה הסובלת ממחסור חמור במים, מה שמוביל באופן תמידי להתפרצות מגפות ומחסור במזון. כך שברגע שחוסר היציבות הלך וגדל אנחנו כבר היינו בשטח, מוכנים לסייע.

כיצד ניתן לסייע לעם הנמצא בשליטה של משטר אלים?

התשובה היא שהרבה פעמים יש קשיים, אבל יש לנו גם יש ניסיון של שנים בהתמודדות עם משטרים מורכבים. יוניסף יודע איזו משאית תוכל לעבור בבידוק, איזה ציוד לא יעורר חשד ומה הדרך הטובה ביותר להשיג שיתוף פעולה מצד הממשל. חשוב לזכור שפגיעה בעשייה שלנו משמעותה פגיעה בילדים, וזה כתם ששום ממשל לא רוצה על עצמו.

נכון להיום יש מספר לא מבוטל של עובדי יוניסף הנמצאים במאסר רק מפני שביצעו את עבודתם. עובדי הסיוע מסכנים את חייהם יום יום כדי לבנות עולם טוב והוגן יותר. העזרה שלכם מאפשרת לנו להמשיך לעשות כל שביכולתנו למען ילדים.

 

מדוע לתת תרומה חודשית?

כארגון סיוע לילדים, אנו עובדים עם משפחות, קהילות וממשלות בלמעלה מ -190 מדינות בכדי להתמודד עם הבעיות השורשיות והסימפטומים שהמשפיעים ישירות על ילדים. העבודה שלנו היא לספק סיוע לטווח ארוך כדי ליצור שינוי בחייהם של ילדים לאורך שנים קדימה, כמו גם מענה לצרכים המידיים של הילדים.

כשאתם תורמים ליוניסף באופן קבוע, אתם למעשה הופכים לחלק מאותה עבודה ארוכת טווח המיועדת לשמור על בטיחותם של הילדים הפגיעים בעולם. לדוגמה, תרומת 60 ש"ח בכל חודש יכולה לעזור לנו לצייד את עובדי הבריאות במיכלים מקוררים לנשיאת חיסונים, ולוודא שהחיסונים מצילי החיים נגד מחלות כמו פוליו, שעלת וחצבת נשמרים קרירים מספיק בכדי להישאר יעילים. המשמעות היא שאפילו ילדים במקומות הנידחים ביותר יכולים להיות מוגנים מפני מחלות.

תרומה חודשית של 100 ש"ח תוכל לספק את כל הציוד והתרופות שמיילדת צריכה כדי ליילד שניים עשר תינוקות בבטחה, ולהעניק לאם וגם לילד את ההתחלה הטובה ביותר.

תורמים בביט, בטלפון, או בהעברה בנקאית

אם אתם מעדיפים לתרום באפליקציית ביט נין לעשות זאת במספר 058-7815525

לתרומה בטלפון ניתן להתקשר לקו התרומות הייעודי שלנו: 074-7034449

העברה בנקאית ניתן להעביר לידי:
בנק הפועלים - 12
סניף מונטיפיורי - מס' 781
חשבון 314046
הקרן הישראלית למען יוניסף

190

בעזרתך אנו עובדים כדי להגן על ילדים וזכויותיהם ביותר מ-190 מדינות ברחבי העולם.

למה יוניסף?

יוניסף דואג לכן שילדי העולם יזכו לביטחון תזונתי, חיסונים, חינוך והגנה הרבה יותר מכל ארגון אחר. עשינו יותר כדי להשפיע על חוקים, מדיניות ומנהגים כדי לסייע בהגנה על ילדים מכל ארגון סיוע אחר בעולם. ואנחנו לא מתכוונים להפסיק עד שהעולם יהיה מקום בטוח לכל ילדינו.

אנו לא מתוקצבים ע"י האו"ם ומסתמכים לחלוטין על תמיכה מאנשים טובים כמוכם כדי שנוכל לבצע את עבודתנו החיונית להגנה על ילדים בסכנה, שינוי חייהם ובניית עולם בטוח יותר לילדים של מחר.

 

hidden
תרומה חודשית תרומה יחידה

השפיעו יותר בעזרת תרומה קטנה חודשית

אנו מודים על כל תרומה. ביכולתכם להשפיע יותר באמצעות תרומה קטנה יותר בכל חודש. הדבר מעניק תמיכה קבועה לאורך זמן בפרויקטים מתמשכים ועוזר ליותר ילדים לגדול בשמחה, בבריאות ובביטחון.

לא הפעם, תודה
90 25
155 54
215 75
תרומת 3 שמיכות תרמיות מותאמות לתנאי שטח
תרומת מנות של מזון מיוחד לתת תזונה לשבועיים שלמים לילד
ערכת סיוע למצבי חירום בשטח
תרומה בסכום של:
A donation of:
תרומה בסכום של:
תרמו עכשיו